Uudised

Külas vilistlane Mart Seim 03. november kaia.kotljarov


8. klassi õpilased viisid Tallinna Nõmme Põhikooli 100. sünnipäeva puhul ja oma loovtöö raames läbi videointervjuu meie kooli vilistlase Mart Seimiga, keda tunneme kui Eesti kõige tugevamat tõstesportlast. Küsimusi ja vastuseid oli nii Mardi kooliajast ja sportlase tee algusest kui praegusest elust ja eesmärkidest. Kuna Mardi kooliaeg siin majas möödus poisteklassis, siis tulid jutuks ka mõned ulakused teismeeast. 
Vana klassijuhataja jaoks oli armas näha, et Mart on seesama soe, muhe ja järjekindel, naerukurdudega poiss, kellega tutvusin teises klassis. Sellised kohtumised lähevad ja jäävad hinge.
Kallis Mart, aitäh Sulle nende tundide eest! Küsimusi ja vastuseid oli palju aga ikka jäi ajast puudu. Nii, et - järgmiste kohtumisteni! Jõudu ja tervist Sulle! Elame kaasa ja hoiame pöialt! 

foto: L. Aasamaa

8. klassi õpilased viisid Tallinna Nõmme Põhikooli 100. sünnipäeva puhul ja oma loovtöö raames läbi videointervjuu meie kooli vilistlase Mart Seimiga, keda tunneme kui Eesti kõige tugevamat tõstesportlast. Küsimusi ja vastuseid oli nii Mardi kooliajast ja sportlase tee algusest kui praegusest elust ja eesmärkidest. Kuna Mardi kooliaeg siin majas möödus poisteklassis, siis tulid jutuks ka mõned ulakused teismeeast. 
Vana klassijuhataja jaoks oli armas näha, et Mart on seesama soe, muhe ja järjekindel, naerukurdudega poiss, kellega tutvusin teises klassis. Sellised kohtumised lähevad ja jäävad hinge.
Kallis Mart, aitäh Sulle nende tundide eest! Küsimusi ja vastuseid oli palju aga ikka jäi ajast puudu. Nii, et - järgmiste kohtumisteni! Jõudu ja tervist Sulle! Elame kaasa ja hoiame pöialt! 

foto: L. Aasamaa